FAQ

W tej zakładce zgromadziliśmy pytania, które najczęściej zadają nasi Użytkownicy. Mamy nadzieję, że odpowiedzi na nie pomogą Wam na łatwe, miłe i efektywnie korzystanie z portalu.ASportal jest serwisem dedykowanym dla wyjątkowej grupy użytkowników – osób aseksualnych. Opłata abonamentowa ma zapewnić prywatność, bezpieczeństwo i pewność, że jesteśmy tu wyłącznie we własnym gronie. Zakładamy, że ktoś kto tak naprawdę nie jest aseksualny nie będzie zainteresowany płaceniem abonamentu. W ten sposób eliminujemy niepowołanych i nieszczerych użytkowników a zapewniamy grono faktycznie zainteresowanych poznaniem innych Asów celem stworzenia związku, zaprzyjaźnienia się lub po prostu pogawędki.

To naprawdę bardzo proste. Płatności realizowane są poprzez system Przelewy 24 co oznacza, że opłaty można dokonać elektronicznie ze swojego konta w banku lub karty kredytowej. Po upływie ważności abonamentu tj. po 30 dniach od dokonania ostatniej opłaty (lub w przypadku nowych użytkowników po upływie 3 dni okresu promocyjnego), po zalogowaniu do serwisu pojawi się informacja o wygaśnięciu konta, wtedy:

  • Klikamy w ikonkę PRZEDŁUŻ
  • Wypełniamy formularz z danymi osobowymi (służą wyłącznie dla celów przelewu)
  • Wybieramy bank, w którym mamy konto
  • Patrzymy czy wszystko się zgadza na gotowym, wypełnionym przez system formularzu przelewu, który nam się wyświetli
  • Zatwierdzamy płatność

Dostęp do konta jest możliwy już po kilku minutach od momentu zatwierdzenia płatności.

Po zalogowaniu do serwisu pojawi się informacja o wygaśnięciu konta. Należy wtedy opłacić abonament. Sposób dokonania opłaty opisaliśmy wyżej.

Użytkownik, który nie zapłaci abonamentu nie będzie miał dostępu do serwisu. Poza tym nie grożą żadne inne konsekwencje, można wrócić do realizacji opłat i korzystania z portalu w każdej chwili.

Dane te służą wyłącznie do celów rejestracji. Warto podkreślić, że ASportal nie wymaga podawania ani nie przechowuje żadnych danych osobowych. Dane w formularzu płatności służą wyłącznie do celów identyfikacji przez Przelewy 24, nie są gromadzone ani wykorzystywane w naszym serwisie.

Jednym z założeń naszego serwisu jest przejrzystość kontaktów a więc jeśli widzisz kto wchodzi na Twój profil, sam również jesteś widziany jako „gość” na profilach użytkowników, które odwiedzasz. Taka formuła ma na celu ułatwienie wzajemnych kontaktów a na portalu randkowym o to przecież chodzi. Gwoli ścisłości, pełną lista gości odwiedzających profil użytkownika widzi tylko jego właściciel i administrator systemu.

Niezwłocznie zgłosić ten fakt na kontakt@asportal.pl a natychmiast zablokujemy obrażającego delikwenta. Na naszym portalu szanujemy się wzajemnie, nie będziemy tolerować żadnych przypadków obrażania, wyśmiewania oraz jakichkolwiek przejawów słownej agresji.

Ten fakt, podobnie jak w wyżej opisanym przypadku, należy zgłosić na kontakt@asportal.pl Profil tej osoby zostanie zablokowany przez administratora tak aby nie obrażał także innych Użytkowników.

Po wejściu na swój profil zastaniesz wiadomość w folderze „odebrane”. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie na adres mailowy podany przy rejestracji.

Tak, prosimy o zamieszczanie nie więcej niż 1 zdjęcie główne i 4 dodatkowe.

O dostępności danego Użytkownika informuje zielona kropka przy „nicku” osoby, z którą chcesz porozmawiać.


Masz pytanie, którego tutaj nie ma? Zapraszamy na: kontakt@asportal.pl