Jak zoptymalizować kanał na YouTube?

Lista jak optymalizować kanał.

\"\"

Jeżeli chcesz, też i Ty dobrze optymalizować swój dotychczasowy kanał na YouTube to istnieje, wiele prostych, ale i stwierdzonych przez sam zarząd tej przeglądarki, funkcji, które musisz dobrze przemyśleć i stworzyć, aby same algorytmy promowały Twój kanał, więc może zacznijmy po prostu od samego początku.

 1. Logo, Baner.
  Aby, dobrze prowadzić kanał zacznij od przygotowania dobrej i dobrze znanej nam oprawy graficznej. Musisz od razu przekonać swoich odbiorców i innych ludzi, że Twój kanał jest już od samego początku dobrze też i stworzony, dlatego właśnie na to poświęć swój czas i wykonaj, takową to pracę jak najlepiej potrafisz.
 2. Opis w zakładce informacje.
  Dodatkowo musisz dobrze od początku sformułować opis swojego kanału w zakładce informacje, ale w taki sposób, aby zawierał od 2 do nawet 10 słów kluczowych, które idealnie oddają tematykę Twojego kanału.
 3. Słowa kluczowe dla kanału.
  W swoich ustawieniach kanału musisz dodać do 500 słów kluczowych dla Twojego kanału, a nie filmiku i wówczas tutaj również musisz zamieścić te słowa kluczowe, które masz w opisie i główne słowa kluczowe opierające Twoje materiały.
 4. Dobry przyciągający tytuł.
  Dobrze również, aby Twoje filmy i wszystkie materiały miały ciekawe, ale i zarazem dobrze przyciągające tytuły, które pozwolą na wysoką interakcję.
 5. Miniaturki i playlisty.
  Punkt widokowy to oprawa graficzna i posegregowane też materiały, tutaj przychodzą miniaturki, ale i takowe to playlisty. Korzystaj z nich mądrze i pozwól siebie odkryć poprzez dobre prowadzenie kanału.
 6. Opis filmu.
  Opis film musi zawierać tytuł od 3 do 10 słów kluczowych, które są jako takie to tez i słowa kluczowe kanału, ale i filmu. Opis stwórz tak, aby przyciągnąć uwagę, a co najlepiej przyciąga wszystkich uwagę? Emotki, no więc właśnie zacznij z nich również na co dzień korzystać!
Scroll to Top